Experti na izolace

Izolace plochých střech

Ploché střechy tvoří hlavní oblast v činnosti naší společnosti.

Oblasti aplikace tvoří zejména průmyslové objekty, bytové a rodinné domy.

Než přejdeme k samotné realizaci střešního pláště, provedeme zaměření střechy, navrhneme technické řešení a zpracujeme cenovou nabídku. Po schválení zákazníkem a stanovení smluvních podmínek přejdeme k realizaci projektu.

Zajistíme realizaci nové střechy, ale zabýváme se také kompletními renovacemi a opravami střešních plášťů včetně zajištění klempířských prvků (oplechování atik atd.) z poplastovaného plechu v barvě folie.

Aby mohla být realizace účinná, je důležité spojení kvalitních odolných materiálů spolu s přesnou a odbornou instalací.

Fóliové izolace zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i replicas de relojes de lujo v extrémních klimatických podmínkách. Fólie z hlediska hmotnosti nezatěžují konstrukci střechy, odolávají mechanickému namáhání, vlhkosti, expozici UV záření, tepelné energii, mrazu a po celou dobu životnosti jsou zcela bezúdržbové. Položení izolace lze provést i na střechách s menším spádem. Fólie může být kladena na všechny běžné podklady i na původní krytinu. Takto provedený systém je pochozí a bezúdržbový po celu dobu životnosti.

Nabízíme kompletní servis v oblasti izolací střech od zajištění tahových zkoušek přes zateplení až po dokončení pomocí klempířských prvků.

Pracujeme s tímto typem fólií:

  • Fatrafol
  • Alkorplan
  • Sikaplan

Záruční doba po provedení naší práce je 10 let, přičemž záruka se vztahuje na materiál i provedené práce. Předpokládaná životnost materiálu je minimálně 25 let.

Náš tip: Od roku 2013 vlastníme stavební výtah Emminghaus ,který nám usnadňuje a urychluje praci na střechách. Jeho dostupnost je 36 m imitazioni borse firmate a je sestaven během několika minut bez nutnosti kotvení!

Firemní auta
Firemní auta

Záruka 10 let

Garantujeme dlouhodobou záruku na provedení 5 let. Jsme pojištěni pro případ škody zpusobené např. zatečením

borse firmate imitazioni perfette

Jistota
Kvalita
Preciznost

Používáme kvalitní a nejmodernější prověřené replicas de relojes de lujo españa materiály. Ekologicky likvidujeme odpad.

Rodinná firma

Praxe v oboru déle jak 25 let. Máme tým pravidelně školených repliche orologi italia zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti cosplay s aplikací technologií.

Zákazník na prvním místě

Prohlídka objektu, posouzení stavu a zaměření. Návrh technického řešení. Zpracování cenové nabídky 
imitazioni orologi patek philippe s položkovým rozpočtem. Po schválení nabídky se dohodneme na smluvních podmínkách. Po dohodě přejdeme nfl replica jerseys k samotné realizaci díla.

IZOLACE IZOP s.r.o
Částkov 126
687 12 Částkov

IČ: 29357268
DIČ: CZ29357268

mob.: 608 420 794
e-mail: IZOP@email.cz

replica audemars piguet

orologi replica

gafas ray ban imitacion